מינויים

טינה מירי מלוסיאן מונתה למנכ"לית "סאנופי-ישראל" - תחליף את רוני בירנבוים הפורש

מינויים חדשים בנציגות הישראלית של חברת הפארמה סאנופי: טינה מירי מלוסיאן מונתה לתפקיד המנכ"לית | יובל מנבר מונה למנכ"ל חטיבת רפואה כללית של החברה בישראל

טינה מירי מלוסיאן, מנכ"לית סאנופי ישראל. צילום: יח"צ

ענקית התרופות הצרפתית סאנופי הודיעה הבוקר (ד') על מינויה של טינה מירי מלוסיאן לתפקיד המנהלת הכללית של הנציגות הישראלית של החברה ומנכ"לית חטיבת רפואת מומחים (Specialty Care). מלוסיאן תחליף את המנכ"ל רוני בירנבוים שפורש לאחר 30 שנה בתפקיד. בנוסף, בחודש שעבר מונה סמנכ"ל הכספים של החברה מאז שנת 2005 יובל מנבר, לתפקיד המנהל הכללי של חטיבת רפואה כללית (General Medicine) של החברה בישראל.

יובל מנבר, המנהל הכללי של חטיבת רפואה כללית (General Medicine) ב"סאנופי-ישראל". צילום: יח"צ

טינה מירי מלוסיאן, בוגרת תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת בר אילן, החלה את תפקידה בחברת סאנופי בתחילת החודש לאחר שכיהנה במשך יותר מ-25 שנה בתפקידים שונים בשוק התרופות בישראל. בשש השנים האחרונות כיהנה מלוסיאן כמנהלת חטיבת הסוכרת והשמנה בחברת התרופות נובונורדיסק בישראל. קודם לכן ניהלה מספר רב של תחומים בחברת התרופות MSD ואף פיתחה וביססה את תחום החיסונים של החברה בישראל. בתפקידה האחרון ב-MSD הקימה וניהלה את חטיבת המוצרים הוותיקים. כמו כן, כיהנה מלוסיאן כסמנכ"לית סחר ב"תרו תעשיות פרמצבטיות בע"מ" במשך שבע שנים.

מלוסיאן מסרה: "חברת סאנופי תמשיך לפעול על מנת להנגיש ולספק טיפולים חדשניים מובילים לחולים ותקדם את המחקר הרפואי בישראל. אני גאה להצטרף לחברה שמסייעת למיליוני מטופלים ברחבי העולם ועובדיה עמלים קשה על מנת למצוא פתרונות רפואיים להתמודדות עם אתגרים חדשים כמו התפרצות נגיף הקורונה. יחד עם כל צוות העובדים נוכל להאיץ את תהליכי הצמיחה של החברה ולהציב אתגרים אסטרטגיים חדשים בתחומי המחקר, הפיתוח והבריאות הדיגיטלית".  

בסוף השנה, לאחר תהליך חפיפה מסודר, יפרוש המנכ"ל הוותיק של "סאנופי ישראל", רוני בירנבוים, שמונה לתפקיד במרץ 1990. בירנבוים, בוגר תואר ראשון ברוקחות מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בפרמקולוגיה ובפיזיולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ותעודת מוסמך במינהל עסקים מהטכניון, אמר: "היתה לי זכות להוביל ב-30 השנים האחרונות את החברה ולראות את השינויים הדרמטיים שנעשו בשוק התרופות בעולם ובישראל. חברת סאנופי מתאפיינת בעובדים מסורים שימשיכו לפעול על מנת לאפשר לכל חולה לקבל את הטיפול שהוא זקוק לו. אני מודה לכל אחד ואחת מהעובדים על תרומתו להתפתחות החברה ומאחל בהצלחה לטינה ויובל בדרכם החדשה".

בחודש שעבר מונה, כאמור, סמנכ"ל הכספים של החברה מאז שנת 2005 יובל מנבר לתפקיד המנהל הכללי של חטיבת רפואה כללית (General Medicine) של החברה בישראל. מנבר הצטרף לחברת סאנופי לפני כ-20 שנה כחשב החברה ומילא גם שורת תפקידים בניהול מחלקת הרכש ומערכות המידע ובין השאר הוביל את תהליך המיזוג בין "סאנופי" ל"אוונטיס" לפני כשבע שנים.

קודם לתפקידו בסאנופי, שימש יובל בתפקיד מנהל צוות ביקורת ב- Deloitte ישראל, שם הוביל פרויקטים בארץ ובחו"ל. מנבר, רו"ח מוסמך ובעל תואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת Heriot Watt בסקוטלנד, אמר: "לאחר שנים ארוכות בתפקידי כסמנכ"ל הכספים, אני שמח לעמוד בראש חטיבת רפואה כללית ולעסוק בצורה ישירה בתהליכי הנגשה של טיפולים ותרופות. אני גאה להוביל צוות עם ניסיון רב שמסוגל לשלב יכולת מדעית יחד עם חדשנות וטכנולוגיות פורצות דרך במטרה להציב סטנדרטים חדשים ולייצר לא רק תרופות ותכשירים רפואיים אלא טיפול ייחודי ומותאם אישית לכל חולה".

"סאנופי" היא אחת משש חברות התרופות הגדולות ביותר בעולם והגדולה ביותר באירופה. החברה כוללת יותר מ-100 אלף עובדים בכ-100 מדינות ברחבי העולם.

נושאים קשורים:  סאנופי,  טינה מירי מלוסיאן,  רוני בירנבוים,  יובל מנבר,  חדשות
תגובות
30.09.2020, 23:31

ולמה ומדוע זה חייב להתפרסם בדוקטורס אונלי.

01.10.2020, 08:13

אני מסכים לחלוטין עם הערתך
דיווח זה לא היה צריך להתפרסם באתר הזה המיועד לרופאים
ובכלל, צריך להפריד את ענייני הרופאים מחברות הפארמה