חדשות

המנכ"ל החדש של מכבי ייכנס לתפקידו בימים הקרובים

הנהלת הקופה בחרה ברן סער, ראש מחוז מרכז במכבי שירותי בריאות, לתפקיד המנכ"ל במקום פרופסור אהוד קוקיה שסיים 4 שנים בתפקיד ועובר לנהל את הדסה

רן סער (58) ייכנס בימים הקרובים לתפקידו כמנכ"ל החדש של מכבי שירותי בריאות ויחליף את פרופסור אהוד קוקיה, שנבחר למנכ"ל ההסתדרות הרפואית "הדסה".

רן סער (צילום באדיבות דוברות מכבי)

רן סער (צילום באדיבות דוברות מכבי)

הנהלת מכבי שירותי בריאות, בראשות פרופסור משה רוח, בחרה בסער לאחר הליך שקיימה ועדת איתור מועמדים בה היו חברים עו"ד דב וייסגלס (יו"ר הועדה), פרופסור רבקה כרמי, נשיאת אוניברסיטת בן גוריון בבאר-שבע, מומחית ברפואת ילדים, פרופסור קובי גלזר, ראש התוכנית ללימודי תואר שני במינהל מערכות בריאות בפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א, הרב שמחה שטיצברג, חבר הנהלת הקופה והמהנדס יוסף צדיק חבר במועצת הקופה.

עם הבחירה הודתה הנהלת מכבי לפרופסור קוקיה על ארבע שנות ניהול מוצלחות. פרופסור קוקיה איחל למחליפו הצלחה. בהודעה שפרסמה הנהלת מכבי לרגל המינוי, נאמר כי היא מצפה שסער ינהיג את הקופה להישגים נוספים וימשוך קדימה את כל מערכת הבריאות.

בארבע השנים האחרונות שימש רן סער ראש מחוז המרכז במכבי, ולפני כן כיהן כראש מחוז השרון. הוא נטל חלק מרכזי בגיבוש תכניות אסטרטגיות של הקופה בעשור האחרון והיה מעורב בתהליכי קבלת ההחלטות בארגון.

סער הגיע למכבי שירותי בריאות בשנת 2000 לאחר למעלה משני עשורים בתפקידים מבצעיים וניהוליים בארץ ובחו"ל במערכת הביטחון. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי ובעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. מתגורר ברעננה, נשוי ואב לארבעה ילדים.

נושאים קשורים:  חדשות,  מכבי שירותי בריאות,  פרופסור אהוד קוקיה,  מכבי,  רן סער,  ההסתדרות הרפואית הדסה,  משה רוח
תגובות
מינה גורביץ
07.07.2011, 20:00

אני מכירה את רן סער כמנהל מחוז השרון מלפני מספר שנים, כשעבדתי כרופאת ילדים בטיפת חלב ברמת השרון. אני בטוחה שהוא יתרום ויקדם את הקופה כי יש לו "את זה"!!
מה יהיה תפקידו של דר' מיקי נובל, שהלך איתו יד ביד?
מאחלת בהצלחה לרן סער ולכולנו
דר' מינה גורביץ
רופאת ילדים עצמאית, כפר סבא